سیم بکسل یکی از تجهیزاتی است که می تواند در شرایط خاص بسیار به ما کمک کند. سیم بکسل از سیم های فولادی تشکیل شده که به طریق مارپیچ دور هم می پیچد و می تواند در برخی از کارها به ما کمک کند. مثلا یکی از کارایی های سیم بکسل برای وصل کردن آسانسور و یا بالابر است. به این صورت که یک سمت سیم بکسل به بالابر اتصال پیدا می کند و طرف دیگر آن به قلاب که در سقف می باشد متصل است. سیم بکسل می تواند وزن بالایی را تحمل کند و مقاومت بالایی دارد. در آسانسور ها هم به همین شکل است.

برای ایمنی کار مقاومت سیم بکسل را تا حدودی پیش بینی نمی کنند و آسانسور ها را با ظرفیت خاصی مشخص می کنند زیرا نیروی بیشتر از توان سیم بکسل منجر به گسسته شدن آن می شود. از مزایای سیم بکسل می توان به استحکام آن، انعطاف پذیری، مقاومت بالا در برابر خرد شدن و ساییدگی و فرسودگی اشاره کرد.

انواع سیم بکسل دارای اجزایی است که عبارتند از سیم های فولادی که یک واحد را ساخته اند، رشته های سیمی که در مرکز با هم برابرند و نوعی طراحی شده اند که در زمان خم شدن از هم گسسته نشوند، هسته ای فولادی و یا از نوع فیبری و همین طور روغن کاری که برای حرکت لازم است. طراحی سیم بکسل به گونه ای است که رشته ها بسیار مهندسی شده دور هم پیچیده اند و جدا نمی شوند. سیم بکسل دارای انواع مختلفی می باشد مانند سیم بکسل با طول های متفاوت، سیم بکسل با نوع هسته ی مختلف، سیم بکسل با نوع تاب سیم ها و.... که هر کدام می تواند به نوعی کارامد باشند.

برای سفارش سیم بکسل می توانید از طریق بازرگانی آسیا بکسل به صورت اینترنتی سفارش خود را انجام دهید.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

سیم بکسل
سیم بکسل
یکشنبه 28 مهر 1398 در ساعت 16 : 28 دقیقه
تماس بگیرید
دستگاه خشک کن میوه
دستگاه خشک کن میوه
یکشنبه 28 مهر 1398 در ساعت 16 : 6 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 2 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
یکشنبه 28 مهر 1398 در ساعت 16 : 28 دقیقه
تعداد بازدید : 149
نمایش همه
علاقه مندی ها ()