فروش اقساطی ایران خودرو راهکار جایگزین فروش نقد محصولات این کمپانی معتبر به شمار می رود. از آنجایی که خیلی از افراد خواستار خرید یکی از محصولات ایران خودرو می باشند ولی توان مالی کافی نسبت به خرید نقد اتومبیل ندارند، قادر به بهره مندی از شرایط فروش اقساطی ایران خودرو می باشند. با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه که شاهد صعود قیمت های خودرو هستیم، برای اقشار جامعه با سطح توان مالی متوسط نیز دیگر امکان خرید نقد خودرو وجود ندارد و به همین دلیل به سمت و سوی خرید اقساطی ایران خودرو و محصولات سایر شرکت های خودروسازی سوق پیدا کرده اند. در همین راستا، شاهد گسترش  خدمات فروش اقساطی ایران خودرو در سطح کشور هستیم و مجموعۀ آرشا خودرو نیز جزء یکی از این دسته مراکز معتبر به شمار می روند.

ارزشمندترین نکات در فروش اقساطی ایران خودرو

با سر به فلک کشیدن قیمت خودروها، تنها شرایط فروش اقساطی ایران خودرو که توسط برخی از مراکز عرضۀ خودرو به مشتریان پیشنهاد داده می شود، می تواند امکان خرید اتومبیل های این کمپانی معتبر را میسر سازد. در نتیجۀ چنین اتفاقاتی، افرادی که تمایل به خرید خودرو دارند، متناسب با توان مالی و سطح درآمد ماهیانه می توانند از شرایط فروش اقساطی ایران خودرو با اقساط بلند مدت و یا کوتاه استفاده نمایند. نکتۀ مهمی که در اینجا وجود دارد، با افزایش تعداد اقساط، میزان سود بازپرداخت خودرو، درصد اندکی افزایش پیدا می کند ولی در حالت کلی با مد نظر قرار دادن افزایش چند برابری تورم سالیانه، صرف هزینه برای بهره مندی از خدمات فروش اقساطی ایران خودرو برای خریداران، یک اقدام منطقی و در عین حال سودآور می باشد.

هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص  شرایط خرید اقساطی ایران خودرو می توانید با گروه آرشا خودرو تماس حاصل نموده و مشاورۀ تخصصی دریافت نمائید.

 شماره های تماس:  02148000998  

  آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای آیت الله کاشانی - بوستان یکم - پلاک 6 - آرشا خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 89
نمایش همه
علاقه مندی ها ()