آموزش از راه دور بهترین راهکار برای رشد سیستم های آموزشی می باشد. در دهه های پیشین، شاهد فعالیت سیستم های آموزش آموزگار محوری و به نوعی حضور فیزیکی در کلاس های درس بودیم، تنها راه ممکن جهت ادامه تحصیل، مراکز آموزش عالی بود ولی امروزه پیشرفت فناوری و گسترش بستر اینترنت به سراسر جهان، شرایط مناسبی را برای استفاده از این بستر و به نحوی ارتباط از راه دور فراهم آورد. افتتاح مدارس آنلاین، باعث رشد فعالیت مراکز  خدمات آموزش از راه دور  در مقاطع تحصیلی متفاوت گردیده است. مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها چندین دهه است که توانسته اند با در اختیار داشتن کادر آموزگار مجرب و حرفه ای، سطح خدمات آموزشی خود را گسترش دهند.

بهترین سیستم آموزش از راه دور

این چنین اگر علاقه مند به استفاده از خدمات دوره آموزش مجازی برای فرزندان خود در مقطع تحصیلی راهنمایی و متوسطه هستید، می توانید با کادر آموزش ما تماس بگیرید. از مزیت دریافت خدمات آموزش از راه دور، می توان به عدم محدودیت فیزیکی و جغرافیایی اشاره نمود. از انجایی که شاهد گسترش پهنای اینترنت در ایران هستیم، بسیاری از نوجوانان دارای گوشی و تجهیزات هوشمند هستند که می توانند از آنها برای استفاده از سیستم آموزش مجازی استفاده نمایند. در این صورت، راحت تر می توانند بدون اتلاف وقت نسبت به تردد در سطح شهر و هزینه های ایاب و ذهاب، تنها از طریق بستر اینترنت، کلیۀ خدمات آموزشی استاندارد منطبق بر ضوابط سیستم آموزشی کشور دریافت نمایند.

به دلیل گستردگی مباحث مرتبط به مزایای ارائه خدمات آموزش از راه دور، نسبت به گذشته راحت تر می توانید فرزندان خود را در مدرسه آنلاین ثبت نام نمائید. لازم به ذکر است که میزان هزینه هایی که برای بهره مندی از خدمات آموزش از راه دور پرداخت می کنید، نسبت به آموزش حضوری کمتر می باشد. در صورت تمایل به ثبت نام در مدرسه آنلاین و بهره مندی از شیوه آموزش از راه دور در مقطع تحصیلی متوسطه می توانید با مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها تماس حاصل فرمائید.

  مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها  

 آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه: 02122383272

02122383598
واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 101
نمایش همه
علاقه مندی ها ()