کوپلینگ Normex یکی دیگر از انواع کوپلینگ حساس و کاربردی به شمار می رود که می توانید متناسب با طراحی سیستم های مکانیکی مختلف، مناسب ترین سایز آن را بکار گیرید. رابر، نوعی حلقه لاستیکی است که در ساختار اصلی کوپلینگ نورمکس قرار گرفته می شود و به صورت یکپارچه در داخل قطعات کوپلینگ قرار گرفته می شود. در سایزهای متفاوت صورت می پذیرد و این مسئله باعث می گردد تا راحت تر بتوان از آن در اجرای سازه های مکانیکی مختلف استفاده نمود، تا عملکرد بهتری داشته باشد. در ادامۀ پست بیشتر به قابلیت و مزایای Coupling  NM می پردازیم، بهتر است ما را تا انتهای مقاله ای که توسط کارشناسان  فروش کوپلینگ Normex در شرکت کیهان افزار زاگرس گرداوری شده است، همراهی کنید.

عوامل تعیین قیمت کوپلینگ نورمکس یا NM

کوپلینگ نورمکس NM با توجه به داشتن طول عمر بالا، در صورت آسیب دیدگی و خرابی کوپلینگ، به سهولت می توان کوپلینگ جدید و سالم را جایگزین نمود. رابرهایی که در فرآیند ساخت کوپلینگ Normex مورد استفاده قرار گرفته می شوند، از جنس NRB می باشد که دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشند. در این صورت، امکان انتقال قدرت و گشتاور را به سهولت برای کوپلینگ نورمکس فراهم می آورد. با توجه به اینکه، قطعات کوپلینگ Normex در ابعاد و تایپ های متفاوت همانند تک بخشی، چند بخشی با دیسک ترمز، چند بخشی با درام یکپارچه ساخته می شوند. به نوعی هر کدام دارای کاربری خاص بود و به منظور انتقال گشتاور شفت ها مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

قیمت خرید کوپلینگ نورمکس NM بر اساس سایز و تایپ آن تعیین می گردد که البته به کیفیت متریال به کار رفته در آن نیز وابسته است. از دیگر ویژگی های کوپلینگ Normex، می توان به مقاومت دمایی این قطعه بین -30 الی +100 درجه سانتی گراد اشاره نمود. بنابراین هنگام استفاده از قطعات کوپلینگ، بایستی به این نکتۀ مهم دقت و توجه کافی داشته باشید.

شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 88
نمایش همه
علاقه مندی ها ()