کفش ایمنی نگهبان در مدل و سایزهای متفاوت می توانید تهیه نمائید. در زمان  خرید کفش نگهبان ، بایستی توجه و دقت کافی نسبت به مشخصات فنی مندرج بر روی آن و همچنین کیفیت نوع متریالی که مورد استفاده قرار گرفته می شوند، تعیین می کنند. از جمله دسته بندی های اصلی کفش ایمنی نگهبان می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • کفش ایمنی ضد اسید
  • کفش ایمنی نسوز
  • کفش ایمنی عایق آب
  • کفش ایمنی عایق برق
  • کفش ایمنی ضد لغزش
  • کفش ایمنی حفاری
  • کفش کار کامپوزیت
  • کفش ایمنی طبی

مزیت خرید کفش ایمنی نگهبان

در حال حاضر، با مراجعه به فروشگاه رادین ایمن می توانید متناسب با نیازی که در حوزۀ خرید تجهیزات ایمنی دارید، می توانید بهترین کفش کار نگهبان را سفارش دهید. از ویژگی های کفش ایمنی نگهبان عایق برق می توان به داشتن متریال چرم گاوی و زیره از جنس پلی اورتان اشاره نمود. در ساختار این نوع کفش ایمن، از فلز، آهن و هر گونه مواد رسانا استفاده نمی شود تا قابلیت انتقال جریان الکتریسیته را نداشته باشد. عمدتاً در طراحی کفش ایمنی نگهبان ضد برق، از مواد کامپوزیت برای طراحی پنجه استفاده می شود چون دارای مقاومت بالایی در برابر برق گرفتگی و جریان الکتریسیته دارند.

قیمت  خرید کفش ایمنی  نگهبان بر اساس شاخص های متعددی مشخص می گردد و بدین ترتیب صاحبان کسب و کار، متناسب با نوع خطرات احتمالی که ممکن است با آنها رو برو شوند، می توانند مناسب ترین کفش کار نگهبان را خریداری نمایند. یکی دیگر از انواع کفش کار رایج در بازار، کفش ایمنی نگهبان نسوز و عایق حرارت می باشد که دارای مقاومت بالایی در برابر مواد مذاب و درجه حرارت بالا می باشند. بنابراین تکنسین های جوشکار، اپراتورهایی که با کوره های صنعتی و با حرارت زیاد سر و کار دارند، می توانند از مزایای این نوع کفش ایمنی استفاده نمایند.

 فروشگاه رادین ایمن

فروشگاه : بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک ج/A پ 223

انبار : بازار آهن شادآباد میدان جانبازان پاساژ شهر ابزار گذر 4 

تلفن   :   66102040 -021 

همراه  :   1316637 - 0912     چاووشی

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 84
نمایش همه
علاقه مندی ها ()