برای استفاده از قلیان نیاز به زغال قلیان است و این زغال ‌ها با استفاده از چوب درختان مختلف تولید می ‌رسند. در صورتی که زغال لیمو را در نوع با کیفیت انجام دهید، این زغال ‌ها بهترین کاربرد را خواهند داشت. زغال قلیان لیمو یکی از بهترین زغال ‌های قلیان، زغال لیمو سکه ای و زغال قلیان لیمو می ‌باشد که از چوب درختان مرکبات به خصوص لیمو به تولید می ‌رسد. زغال لیمو قلیان آرام و یکنواخت می‌ سوزد و این زغال ‌ها حرارت بسیار خوبی را از خود تولید می‌ کنند.

مجموعه سالار سوز جنوب از مراکز پخش عمده زغال قلیان می‌ باشد. برای خرید زغال قلیان  برای رستوران، کافه، سفره خانه‌ ها و غیره می‌ توانید از طریق این مجموعه انواع زغال را با مناسب ‌ترین قیمت تهیه کنید.

زغال قلیان فشرده

 زغال قلیان فشرده مانند زغال لیمو سکه ای یکی از انواع زغال‌ های مخصوص قلیان می ‌باشد که آن را زغال دوستدار طبیعت نیز می ‌نامند ، زیرا این زغال‌ ها از ضایعات و مواد دور ریختنی درختان ساخته می ‌شوند. مواد تشکیل دهنده زغال فشرده قلیان از خاک اره، خاک زغال و پوست گردو می ‌باشد. البته با توجه به کیفیت این نوع زغال درصد مختلفی از این مواد ترکیب می ‌شوند. زغال قلیان فشرده دارای دوام و ماندگاری بسیار خوبی است و حرارت خوبی را از خود تولید می ‌کند. به طوری که زغال قلیان سکه ‌ای که از انواع زغال‌ های فشرده است در استفاده از قلیان بسیار رواج دارد. این زغال‌ ها کمترین میزان خاکستر را از خود تولید می ‌نمایند.

برای خرید زغال لیمو سکه ای  قلیان از طریق مجموعه سالار سوز جنوب اقدام نمایید تا بتوانید بهترین زغال‌ ها را با قیمت ارزان تهیه کنید. این مجموعه دارای وب سایت اینترنتی اختصاصی است که با مراجعه به سایت این مجموعه می ‌توانید با تماس با همکاران ما انواع زغال مورد نظر خود را به صورت غیر حضوری و آسان تهیه کنید.

 سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 61
نمایش همه
علاقه مندی ها ()