هنگامی که ماشین های لودر دچار آسیب می شوند، باید از سوی راننده مورد بررسی قرار گیرد و این چنین بتوان با شناسایی به موقع عیوب قطعات لودر، در اولین فرصت اقدام به تعویض و در نهایت خرید لوازم یدکی لودر ولوو نمایند. سپرها و پارچه‌ها برای جلوگیری از ورود گل، خاک و ذغال به داخل موتور و سیستم ‌های دیگر لودر به کار برده می شوند و بایستی در حفظ و نگهداری آنها توجه نمود. هنگامی که قطعات این قسمت دچار آسیب دیدگی و نقص فنی می شوند، هر چه زودتر باید نسبت به تعمیر ماشین آلات سنگین این چنینی اقدام نمایند. در لیست فروش لوازم یدکی لودر ولوو که توسط پارت یدک راهسازی عرضه می گردد، انواع قطعات مختص بدنه، شاسی و زیربندی مشاهده می شوند.

انواع دسته بندی لوازم یدکی لودر ولوو

بنابراین متناسب با نیاز ماشین سنگین خود، می توانید جهت خرید قطعات لودر ولوو اورجینال اقدام نمائید. مهمترین اجزا و قطعات برای لودرهای ولوو ممکن است شامل موارد زیر شوند:

  • سیستم هیدرولیک: این شامل پمپ‌ها، موتور‌های هیدرولیک، سیلندرها، ولوها، شیرها و خطوط هیدرولیکی است که بسیار حیاتی برای عملکرد صحیح و بهینه لودر است.
  • سیستم موتور: فیلترها، روغن‌ها، توربوشارژر، تزریق سوخت، و سیستم خنک کننده موتور نیز از جمله اجزای حیاتی و مؤثر در عملکرد دیگر لوازم یدکی لودر ولوو به شمار می روند.
  • سیستم ترمز: اجزای ترمز از جمله دیسک‌ها، کالیپرها، پدال ترمز و سیستم هیدرولیک ترمز نیز بسیار مهم برای ایمنی و کنترل لودر هستند.
  • سیستم الکتریکی: اجزای الکتریکی در لیست لوازم یدکی لودر ولوو شامل باتری، ژنراتور، سیم‌ها، سوئیچ‌ها و سنسورها می شوند که دارای عملکرد اختصاصی هستند.
  • قطعات ساختاری: قطعات ساختاری مانند زیربندها، چرخ‌ها، دنده‌ها، آسانسورها و جعبه دنده نیز از جمله لوازم یدکی حیاتی برای لودرهای ولوو هستند.

به علاوه، لازم به ذکر است که لیست پرکاربردترین لوازم یدکی لودر ولوو با قطعات دیگری مانند فیلترها، روانکارها، لامپ‌ ها و تجهیزات ایمنی تکمیل شده و عمدتاً باید به صورت منظم تعویض و تعمیر شوند.

 پارت یدک راهسازی 

تلفن ثابت:  ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲ - ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

 تلفن همراه:  ۰۹۱۲۵۹۰۹۹۶۲ - ۰۹۱۲۵۱۲۱۵۴۰‌‌‌ -  ۰۹۱۲۶۹۳۱۶۶۷ 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 9
نمایش همه
علاقه مندی ها ()